[vc_row full_width="stretch_row" gap="0" columns_placement="middle" css=".vc_custom_1696250077125{background-position: 0 0 !important;background-repeat: no-repeat !important;}" el_class="pt-160 pb-110 mb-95 pt-xs-70 pb-xs-90"][vc_column width="1/1" offset="vc_col-lg-offset-1 vc_col-lg-10 vc_col-md-offset-1 vc_col-md-10"][vc_custom_heading text="COLABOREAZA CU NOI" font_container="tag:h2|font_size:3.8rem|text_align:center|color:%230f0f0f" google_fonts="font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text]Bine ati venit la Total Pro Beauty - destinatia de top pentru iubitorii de frumusete si produse cosmetice de inalta calitate! Suntem entuziasmati sa invitam producatorii si distribuitorii de produse cosmetice sa se alature comunitatii noastre si sa beneficieze de oportunitatea de a creste vanzarile si expunerea produselor lor.  
De ce sa alegeti sa colaborati cu noi?  
Expunere Maxima: Cu o baza de clienti in continua crestere si pasionati de produsele cosmetice, platforma Total Pro Beauty va ofera acces la o audienta calificata. Listand produsele dumneavoastra pe site-ul nostru, va puteti bucura de expunere maxima si puteti atrage noi clienti.  
Instrumente Avansate de Vanzare: Oferim instrumente puternice pentru a va gestiona inventarul, a urmari comenzile si a optimiza strategiile de vanzare.  
Flexibilitate si Control: Aveti control asupra listarii produselor dumneavoastra, inclusiv preturi, politici de livrare si stocuri disponibile.  
Colaborare Profitabila: Suntem deschisi la discutii privind structura comisioanelor si tarifele pentru a ne asigura ca colaborarea cu noi este benefica pentru ambele parti. Veti plati un comision in baza unui contract semnat intre companiile noastre.
Cum sa incepeti colaborarea cu noi:
Creati un Cont: incepeti prin a crea un cont pe platforma Total Pro Beauty. Este usor si gratuit! Listati Produsele: Dupa ce v-ati autentificat in contul dvs., puteti incepe sa listati produsele dumneavoastra. Adaugati descrieri atractive, imagini de inalta calitate si preturi competitive pentru a atrage clientii.
Primeste Comenzi: Comenzile plasate pe platforma noastra vor ajunge direct la dvs. Veti avea acces la informatii detaliate despre comenzile dvs. si veti putea comunica cu clientii.
Platiti Comisioanele: Comisioanele convenite in contractul nostru vor fi percepute in functie de vanzarile efectuate pe platforma noastra. Contactati-ne: Suntem aici pentru a va ajuta sa incepeti colaborarea cu Total Pro Beauty. Daca aveti intrebari sau doriti mai multe informatii, va rugam sa ne contactati la office@tpb.ro. Echipa noastra va fi bucuroasa sa va ofere asistenta si sa raspunda intrebarilor dvs. Alaturati-va comunitatii noastre de infrumusetare si incepeti sa va extindeti afacerea astazi!
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row gap="0" columns_placement="middle" el_class="mb-15"][vc_column width="1/1"][vc_custom_heading text="Serviciile noastre" font_container="tag:h3|font_size:2.4rem|text_align:center|color:%23222222" google_fonts="font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2" el_class="mb-xs-30"][nov_policy title="Livrare" title_style="8" policy_image="940" policy_style="style-3" content_policy="Odata ce ati listat produsele pe Total Pro Beauty comenzile vor ajunge in contul dvs de client. Odata primita comanda in cont sau pe email aveti obligativitatea sa expediati coletul catre cumparator."][/vc_column][vc_column width="1/2"][nov_policy title="Listare Produse" title_style="8" policy_image="941" policy_style="style-3" content_policy="Ne dorim un magazin online cat mai intuitiv si punem la dispozitia dvs. instrumente de promovare specifice pe care le folosim pentru a promova produsele dvs. "][/vc_column][/vc_row][vc_row gap="0" columns_placement="middle" el_class="mb-100"][vc_column width="1/2" el_class="mb-xs-30"][nov_policy title="Suport" title_style="8" policy_image="942" policy_style="style-3" content_policy="Echipa Total Pro Beauty va ofera suport pentru integrarea produselor dvs in platforma precum si pentru crearea unui flux de vanzare eficient. Nu ezitati sa ne contcatati pentru orice detalii tehnice."][/vc_column][vc_column width="1/2"][nov_policy title="Economisiti cu promovarea" title_style="8" policy_image="943" policy_style="style-3" content_policy="Promovarea pe platforma Total Pro Beauty va va ajuta sa economisiti. Astfel o mare parte a bugetului de promovare va fi scutit prin oferirea produselor dvs direct potentialului cumparator."][/vc_column][/vc_row][vc_row gap="0" columns_placement="middle" el_class="mb-0 pt-95 pb-45" full_width="stretch_row" css=".vc_custom_1562811653952{background-color: #f5f5f5 !important;}"][vc_column width="1/1"][vc_custom_heading text="De ce sa lucrezi cu noi" font_container="tag:h2|font_size:2.4rem|text_align:center|color:%23222222" google_fonts="font_family:Poppins%3Aregular%2Citalic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width="stretch_row" gap="0" columns_placement="middle" css=".vc_custom_1562813853552{background-color: #f5f5f5 !important;}" el_class="pb-95 mb-0"][vc_column width="1/4"][nov_policy title="In online din 2006" title_style="9" policy_image="944" policy_style="style-1" sub_title="Total Pro Beauty este un magazin online cunoscut pe piata romaneasca inca din 2006." content_policy="Total Pro Beauty este un magazin online cunoscut pe piata romaneasca inca din 2006"][/vc_column][vc_column width="1/4"][nov_policy title="Expertiza dovedita" title_style="9" policy_image="945" policy_style="style-1" sub_title="Policy sub title" content_policy="Verificam atent toate detaliile si specificaatiile produselor pentru a ne asigura de satisfactia dvs."][/vc_column][vc_column width="1/4"][nov_policy title="Suport de specialitate" title_style="9" policy_image="946" policy_style="style-1" sub_title="Policy sub title" content_policy="Oferim suport 24 ore 7 zile pe saptamana pentru a oferi cele mai bune solutii in cel mai scurt timp posibil"][/vc_column][vc_column width="1/4"][nov_policy title="Promptitudine" title_style="9" policy_image="947" policy_style="style-1" sub_title="Policy sub title" content_policy="Lucram permanent sa imbunatatim experienta utilizatorului si pentru a aduce servicii noi."][/vc_column][/vc_row][vc_row gap="0" columns_placement="middle" el_class="spacing-0 d-md-flex align-items-center mb-0" full_width="stretch_row_content_no_spaces"][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="934" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self" link="#" el_class="mb-0"][/vc_column][vc_column width="1/2" el_class="pl-45 pr-100 pl-lg-30 pr-lg-15 mt-xs-30"][vc_custom_heading text="Valorile noastre" font_container="tag:h2|font_size:2.4rem|text_align:left|color:%23222222" google_fonts="font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text]

1. Integritate: Angajamentul de a actiona intotdeauna cu onestitate si corectitudine.
Stabilirea unei reputatii solide prin respectarea promisiunilor si a standardelor etice in toate interactiunile.
2. Calitate: Furnizarea de produse si servicii de inalta calitate.
Accentul pe controlul calitatii si asigurarea ca clientii sunt intotdeauna satisfacuti de achizitiile lor.
3. Transparenta: Deschiderea si comunicarea sincera cu clientii si partenerii.
Furnizarea de informatii clare despre produse, politici si preturi.
4. Serviciu orientat catre client: Angajamentul de a satisface nevoile si asteptarile clientilor. Raspuns rapid la intrebarile si preocuparile lor.
5. Inovatie: Adoptarea constanta a inovatiilor si a tehnologiilor de varf pentru a oferi produse si servicii superioare.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width="stretch_row_content_no_spaces" gap="0" columns_placement="middle" el_class="spacing-0 d-xl-flex align-items-xl-center d-md-flex align-items-center mb-0 d-xs-flex d-lg-block flex-column-reverse flex-md-row mt-xs-30"][vc_column width="1/2" el_class="pl-100 pr-45 pt-lg-30 pl-lg-15 pr-lg-30 pt-sm-10 mt-xs-30 mb-xs-30" offset="vc_col-md-6"][vc_custom_heading text="Viziune" font_container="tag:h2|font_size:2.4rem|text_align:left|color:%23222222" google_fonts="font_family:Montserrat%3Aregular%2C700|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text]

  1.  Responsabilitate sociala si ecologica: Luarea in considerare a impactului asupra mediului si a comunitatii. Promovarea practicilor comerciale sustenabile.
  2.  Colaborare: Fomentarea unui mediu de lucru bazat pe colaborare si echipa. Construirea de parteneriate solide cu furnizorii si clientii.
  3.  Diversitate si incluziune: Angajamentul fata de diversitatea in cadrul organizatiei si fata de promovarea incluziunii. Respectarea si aprecierea contributiilor tuturor angajatilor si clientilor, indiferent de background-ul lor.
  4.  Angajament fata de comunitate: Implicarea activa in comunitate si sprijinul pentru cauze sociale sau caritabile. Asumarea responsabilitatii fata de binele comun.
  5. Confidentialitate: Respectarea si protejarea datelor clientilor si a informatiilor confidentiale. Implementarea masurilor de securitate adecvate.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="935" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self" link="#" el_class="mb-0"][/vc_column][/vc_row]

Product added to wishlist
Product added to compare.